листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен Извештај за работењето на друштвото за деловната 2019 година.


God.Izv.za 2019g..doc

Објавено на: 29.06.2020 15:20:13
Документ БР.: DOC_10191-443/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации