листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери 29.06.2020


Odluka - zavrsna smetka.PDF
Odluka - zainteresirani strani.PDF
Odluka - revizorska kukja.PDF
Odluka - pokrivanje na zaguba.PDF
Odluka - Odobruvanje na rabota na BoD.PDF

Објавено на: 29.06.2020 15:18:04
Документ БР.: DOC_12283-81/2020
Урнек: Други одлуки од собрание