листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 г.


reviz.izv.za2019g..pdf

Објавено на: 29.06.2020 15:57:01
Документ БР.: DOC_12304-66/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи