листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно глава VI од Правилата за котација ,ги објавуваме следните Одлуки од Собрание на акционери : Ги објавуваме усвоените Одлуки од Собрание на акционери на " Димко Митрев " а.д. увоз-извоз Велес одржано на ден 29.06.2020 година.


Odluki od Sobranie 29.06.2020.pdf

Објавено на: 30.06.2020 08:51:42
Документ БР.: DOC_12283-84/2020
Урнек: Други одлуки од собрание