листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на Акционери - Теал АД Тетово


Odliku od Sobranie .pdf

Објавено на: 30.06.2020 09:31:10
Документ БР.: DOC_12283-85/2020
Урнек: Други одлуки од собрание