листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Точка 9. Одлука за распр.на див.на приор.акции 2019.pdf

Објавено на: 01.07.2020 09:22:17
Документ БР.: DOC_10187-18/2020
Урнек: Дивиденден Календар