листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 год. за Либерти АД Скопје


Ревизорски извештај 2019.pdf

Објавено на: 01.07.2020 09:21:13
Документ БР.: DOC_12304-73/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи