листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од сибрание


odluka za razreshuvanje na clen.pdf
odlika za imenuvanje na clen.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:29:49
Документ БР.: DOC_12283-97/2020
Урнек: Други одлуки од собрание