листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлуки 45 седница на собрание на акционери


Odluka za upotreba i raspredeluvanje na dobivkata.30.06.2020.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:28:01
Документ БР.: DOC_12287-33/2020
Урнек: Распределба на добивка