листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Охридска Банка АД


06.0 Финансиски извештаи Охридска Банка АД за 2019 .pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:34:51
Документ БР.: DOC_12304-72/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи