листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на Банка 


04.0 Годишен извештај за работењето-Охридска банка 2019.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:38:00
Документ БР.: DOC_10191-450/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации