листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Статут на Охридска Банка АД


10.1. Статут-пречистен текст 30062020.pdf

Објавено на: 30.06.2020 15:53:29
Документ БР.: DOC_10191-451/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации