листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка од 2019 год.


Распределба на добивка.pdf

Објавено на: 06.07.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12287-37/2020
Урнек: Распределба на добивка