листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание


Други одлуки.pdf

Објавено на: 06.07.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12283-108/2020
Урнек: Други одлуки од собрание