листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


JAVEN POVIK 2020.docx

Објавено на: 16.07.2020 14:23:29
Документ БР.: DOC_10109-114/2020
Урнек: Јавен повик за собрание