листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai 2019


Финансиски извештаи; Мислење на овластен ревизор 2019.pdf

Објавено на: 22.07.2020 15:50:33
Документ БР.: DOC_12304-88/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи