листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.


Берза Единство 30.06.2020.xls

Објавено на: 23.07.2020 08:46:46
Документ БР.: DOC_26441-1/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.