листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.


Берза Консолидација 30.06.2020.xls

Објавено на: 23.07.2020 08:46:50
Документ БР.: DOC_26441-2/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.