листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Промена на лице за контакт со инвеститори


лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 24.07.2020 09:40:44
Документ БР.: DOC_10191-470/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации