листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 01.01. - 30.06.2020 за ЛИБЕРТИ АД Скопје


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-Либерти АД Скопје.xlsx

Објавено на: 24.07.2020 14:10:03
Документ БР.: DOC_26441-3/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.