листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.docx

Објавено на: 24.07.2020 15:52:07
Документ БР.: DOC_10191-473/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации