листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-30.06.2020


6 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 29.07.2020 14:55:56
Документ БР.: DOC_26441-8/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.