листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Pocituvani,AD Oranzerii-Hamzali Vi gi dostavuva slednite odluki od Akcionersko sobranie odrzano na 29.07.2020 godina.


odluki od akcionersko sobranie 2019.pdf

Објавено на: 30.07.2020 08:17:06
Документ БР.: DOC_12283-117/2020
Урнек: Други одлуки од собрание