листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2020 до 30,06,2020 година.


6 мес.-2020г. известување АД Градски Трговски центар - Скопје.xls

Објавено на: 31.07.2020 09:43:01
Документ БР.: DOC_26441-13/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.