листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД - Прилеп објавува неревидиран финансиски извештај за првото полугодие од работењето.


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.06.2020.xls

Објавено на: 04.08.2020 15:00:03
Документ БР.: DOC_26441-16/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.