листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

koreg za 01.01-30.06


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2020.xls

Објавено на: 04.08.2020 15:26:03
Документ БР.: DOC_26441-17/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.