листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.6.2020 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-30.6.2020 година.xls

Објавено на: 05.08.2020 09:01:10
Документ БР.: DOC_26441-18/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.