листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани , неконсолидирани полугодишни финансиски извештаи за 2020 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Неревидирани, неконсолидирани полугодишни финансиски извештаи за 2020.xls

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_26441-20/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.