листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети  Николе ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. до 30.06.2020 година


30.06.2020 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 05.08.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_26441-21/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.