листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA KONSOLIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI-01.01-30.06.2020


PELISTERKA AD-Konsolidiran- 30.06.2020.xls

Објавено на: 06.08.2020 14:47:16
Документ БР.: DOC_26441-26/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.