листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

PELISTERKA Obrazlozenie kon finansiskite izvestai 01.01-30.06.2020


Obrazlozenie kon finansiskite izvestai 01.01-30.06.2020.pdf

Објавено на: 06.08.2020 15:11:31
Документ БР.: DOC_10191-496/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации