листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за период 01.01-30.06.2020


001.jpg

Објавено на: 07.08.2020 14:20:18
Документ БР.: DOC_10191-503/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации