листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2020 година.


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 30.06.2020.xls

Објавено на: 07.08.2020 15:05:50
Документ БР.: DOC_26441-33/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.