листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2020


Финансиски извештаи за пер.01.01-30.06.2020-неревид.xls

Објавено на: 07.08.2020 15:57:28
Документ БР.: DOC_26441-34/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.