листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020-30.06.2020


Неревидирани финансиски извештаи 01-06.2020.xls

Објавено на: 11.08.2020 09:48:22
Документ БР.: DOC_26441-38/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.