листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА доставува неревидирани финасиски извештаи за период 01.01-30.06/2020 година


01.01-30.06.2020 Bilansi berza.xls

Објавено на: 11.08.2020 14:12:06
Документ БР.: DOC_26441-39/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.