листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за работењето во првите шест месеци од 2020 година


fin.izv. so 30.06.2020g.xls

Објавено на: 13.08.2020 14:34:31
Документ БР.: DOC_26441-41/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.