листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020 година


ADG Trudbenik 01.01.2020-30.06.2020.xlsx

Објавено на: 14.08.2020 14:05:36
Документ БР.: DOC_26441-43/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.