листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06.2020


Банки -6 и 12 - месечно известување-300620-210720-nov.xls

Објавено на: 14.08.2020 15:51:59
Документ БР.: DOC_26441-45/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.