листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за работата, прво полугодие на Витаминка АД Прилеп


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-30.06.2020.xls

Објавено на: 18.08.2020 09:00:01
Документ БР.: DOC_26441-53/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.