листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020


6 Месечни известувања- трговски друштва 30.06.2020 - природа на трошоци.xls

Објавено на: 17.08.2020 15:35:04
Документ БР.: DOC_26441-50/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.