листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неконсолидираните неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2020


Образложение 01.01-30.06.2020.PDF

Објавено на: 17.08.2020 15:35:08
Документ БР.: DOC_10191-524/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации