листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-30.06.2020 .xlsx

Објавено на: 18.08.2020 08:45:02
Документ БР.: DOC_26441-51/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.