листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на ОИЛКО 01.01-30.06.2020.pdf

Објавено на: 18.08.2020 08:45:08
Документ БР.: DOC_10191-525/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации