листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година.xlsx

Објавено на: 18.08.2020 09:30:00
Документ БР.: DOC_26441-56/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.