листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01. - 30.06.2020


6 Месечни известувања-консолидирани - природа на трошоци 30 06 2020.xlsx

Објавено на: 19.08.2020 14:10:05
Документ БР.: DOC_26441-62/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.