листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2020г.


Ugotur berza 30.06 2020 Месечни известувања- трговски....xls

Објавено на: 20.08.2020 14:14:18
Документ БР.: DOC_26441-64/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.