листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати на Уготур АД Скопје за период 01.01.-30.06.2020г.


Образложение 01.01-30.06.2020 година (1)........pdf

Објавено на: 20.08.2020 14:14:21
Документ БР.: DOC_10191-538/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации