листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-30.06.2020-Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 21.08.2020 09:33:02
Документ БР.: DOC_26441-65/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.