листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварените резултати 01.01.2020-30.06.2020 МАКСТИЛ АД Скопје


Образложение на остварените резултати јануари - јуни 2020 .docx

Објавено на: 24.08.2020 14:12:18
Документ БР.: DOC_10191-546/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации